שעוני דופק גרמין GARMIN FORERUNNER 35

מחיר שלנו: 759 ₪ (צרכן מומלץ: 869 ₪)


בחר צבע: טורקיז


תיאור


שנתיים אחריות מלאה - יבואן בלעדי - רונלייט דיגיטל.

כל היתרונות:

לרוץ עם הלב
ה- Forerunner 35 הוא שעון דק וקל משקל- מושלם לריצות יום יומיות, אימון ותחרות. השעון כולל מד דופק מובנה וכן GPS שעוקב אחר מרחק, קצב, אינטרוולים ועוד. כל האינפורמציה נמצאת בפרק היד שלך, ללא צורך בסמארטפון או רצועת חזה. פשוט לענוד את ה 35 ולצאת לדרך!

הישאר מחובר
בחיבור לסמארטפון שלך, Forerunner 35 מספק את הנוחות שבקבלת התראות חכמות היישר לפרק היד. הישאר מחובר למשפחה וחברים על ידי מעקב "חי", המאפשר לעקוב אחר האימון שלך בזמן אמת. ה- Forerunner 35 שומר על עדכון תוכנה באופן אוטומטי ומאפשר שליטה במוזיקה מהשעון עצמו.

התאמה אישית
שעון הריצה Forerunner 35 מאפשר לך להעלות באופן אוטומטי את הסטטיסטיקות ומידע לגבי הריצה שלך ל- Garmin Connect, קהילת הכושר המקוונת שבה ניתן לצפות בהתקדמות שהושגה ולשתף ברשתות החברתיות. תוכנה זו זמינה למחשב האישי או לסמארטפון ללא עלות עם אפליקציית Garmin Connect.

מעקב אחר פעילות גופנית במשך כל היום וכל הלילה
ה- Forerunner 35 הוא שעון שנועד לשימוש במשך כל היום והלילה, הודות ליכולות הניטור הנרחבות שלו, הכוללות ספירת צעדים, קלוריות, מרחק, שינה, זמן פעילות מאומצת, וכמובן מעקב דופק לב 24/7. השעון גם רגיש לזמנים של חוסר פעילות ומתריע ברטט שהגיע הזמן לזוז!

הבנת התנועה
ה- Forerunner 35 מציג את את האפשרות Garmin Move IQ™ המזהה את הפעילויות השונות כמו הליכה, ריצה וכו', ללא צורך בהסרה של השעון או בבחירת סוג הפעילות. השעון מזהה באופן אוטומטי שינויים בתנועה. באפליקציית Garmin Connectבסמארטפון שלך תוכל לקבל מידע נוסף על הפעילויות השונות שלך, להצטרף לאתגרים ולהתחרות באחרים.

שנתיים אחריות מלאה - יבואן בלעדי - רונלייט דיגיטל.